Przejdź do treści

Mieszkania na wczesnym etapie budowy — Warszawa

Dla inwestorów, którzy rozważają zakup na etapie budowy i późniejszą sprzedaż, wybraliśmy z katalogu TM Invest w Warszawie 851 wolnych mieszkań — w 25 inwestycjach od 11 deweloperów. Średnia powierzchnia to 58,1 m², średnia cena za m² — 15 539 zł, ceny od 410 234 zł do 2 950 000 zł.

Oddanie budynku w 2027 roku: 776, w 2028 roku: 75. Cena za m² jest średnio o 12% niższa od mediany dzielnicy (największa różnica — 34%). Najwięcej ofert w dzielnicach: Mokotów (274), Białołęka (179) i Ursynów (127).

Lista jest posortowana od największej różnicy do mediany. Mieszkania z rynku pierwotnego sprzedawane są w stanie deweloperskim. Konsultacja i dobór ofert w TM Invest są bezpłatne, a za zakup najczęściej nie płacisz prowizji — zwykle wynagrodzenie płaci nam deweloper.

Znaleziono 851 mieszkań w 25 inwestycjach

Oddanie IV kw. 2027
1 240 824 zł14 550 zł/m²
25% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~6 050 zł/mies.
5 pok. · 85,28 m² · piętro 3
5 pok.85,28 m²piętro 3

Mieszkanie nr B17

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 212 743 zł14 550 zł/m²
25% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 910 zł/mies.
5 pok. · 83,35 m² · piętro 2
5 pok.83,35 m²piętro 2

Mieszkanie nr A64

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie I kw. 2027
1 065 348 zł14 650 zł/m²
25% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 190 zł/mies.
4 pok. · 72,72 m² · piętro 3
4 pok.72,72 m²piętro 3

Mieszkanie nr A26

Mokotów Sportowy etap III
Mokotów, Warszawa
Oddanie I kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 221 078 zł14 650 zł/m²
25% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 950 zł/mies.
5 pok. · 83,35 m² · piętro 3
5 pok.83,35 m²piętro 3

Mieszkanie nr A74

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie I kw. 2027
1 006 245 zł14 750 zł/m²
24% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~4 900 zł/mies.
4 pok. · 68,22 m² · piętro 1
4 pok.68,22 m²piętro 1

Mieszkanie nr A37

Mokotów Sportowy etap III
Mokotów, Warszawa
Oddanie I kw. 2027
Zapytaj
Oddanie I kw. 2027
1 112 445 zł14 750 zł/m²
24% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 420 zł/mies.
4 pok. · 75,42 m² · piętro 4
4 pok.75,42 m²piętro 4

Mieszkanie nr A29

Mokotów Sportowy etap III
Mokotów, Warszawa
Oddanie I kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
969 260 zł14 850 zł/m²
24% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~4 720 zł/mies.
4 pok. · 65,27 m² · piętro 1
4 pok.65,27 m²piętro 1

Mieszkanie nr B4

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
975 787 zł14 950 zł/m²
23% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~4 760 zł/mies.
4 pok. · 65,27 m² · piętro 2
4 pok.65,27 m²piętro 2

Mieszkanie nr B9

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 110 495 zł15 150 zł/m²
22% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 410 zł/mies.
4 pok. · 73,3 m² · piętro 1
4 pok.73,3 m²piętro 1

Mieszkanie nr C82

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 004 900 zł15 150 zł/m²
22% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~4 900 zł/mies.
4 pok. · 66,33 m² · piętro 3
4 pok.66,33 m²piętro 3

Mieszkanie nr B40

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj

Ładuję mapę…

MapaLista