
Mieszkanie nr E 5
Osiedle Bokserska 71 etap IIIKupujesz mieszkanie
Kredyt i sprzedaż
Wynajem
Odsprzedaż
Usługi dla inwestora
Kategorie
Najnowsze artykuły
Buy-to-let: Warszawa czy Wrocław – ceny nowych mieszkań według dzielnic
Flip na rynku pierwotnym: cesja umowy deweloperskiej i podatek przed upływem 5 lat
Kilka mieszkań w jednej inwestycji – rabat, harmonogram płatności, kredytW Warszawie mamy teraz w katalogu 969 wolnych mieszkań w cenie od 1 do 1,5 mln zł — w 58 inwestycjach od 23 deweloperów. Średnia powierzchnia to 57,3 m², średnia cena za m² — 20 903 zł, ceny od 1 000 153 zł do 1 498 815 zł.
Najwięcej ofert w tym budżecie mają dzielnice: Mokotów (276), Wola (176) i Ursynów (110). Najwięcej mieszkań oferują: Dom Development (365), GH Development (98) i Profit Development (75).
Według liczby pokoi: 3 pokoje — 309, 2 pokoje — 283, 4 pokoje i więcej — 254, kawalerki — 111. Mieszkania z rynku pierwotnego sprzedawane są w stanie deweloperskim. Konsultacja i dobór ofert w TM Invest są bezpłatne, a za zakup najczęściej nie płacisz prowizji — zwykle wynagrodzenie płaci nam deweloper.

Osiedle Bokserska 71 etap III
Mokotów Sportowy etap I
HI Mokotów
Stilla
ALE!KEN
Nakielska
Apartamenty Murano
Urcity
Towarowa Square
Kijowska Vita
Apartamenty Literacka etap II
Apartamenty Beethovena etap I
Osiedle Pastell
NU2!
Modern Mokotów etap III
Srebrna 5
Osiedle Urbino etap IV
Apartamenty Metro Wilanowska
Apartamenty Grzybowska 11 etap I
Skorosze Vita
Osiedle Bokserska 71 etap III
Mokotów Sportowy etap I
HI Mokotów
StillaŁaduję mapę…
W katalogu TM Invest jest teraz 969 wolnych mieszkań w cenie od 1 do 1,5 mln zł. Średnia powierzchnia to 57,3 m², a średnia cena za m² — 20 903 zł. Według liczby pokoi: 3 pokoje — 309, 2 pokoje — 283, 4 pokoje i więcej — 254, kawalerki — 111.
Przy wkładzie własnym 20% (250 000 zł) kwota kredytu to około 1 000 000 zł; przy wkładzie 10% (125 000 zł) — około 1 125 000 zł. Wysokość raty zależy od oprocentowania, okresu kredytowania i zdolności kredytowej — policzymy ją podczas bezpłatnej konsultacji.
Banki zwykle wymagają co najmniej 20% ceny, a przy ubezpieczeniu niskiego wkładu — 10%. Przy cenie 1 250 000 zł to 250 000 zł lub 125 000 zł. Do tego dochodzą koszty notarialne i sądowe oraz ewentualna prowizja banku; przy zakupie od dewelopera nie płaci się podatku PCC (VAT jest w cenie mieszkania).
Najwięcej: Mokotów (276), Wola (176), Ursynów (110), Włochy (104) i Śródmieście (84). Pełną listę z cenami i rzutami pokazujemy powyżej.
Najczęściej nie — zwykle wynagrodzenie płaci nam deweloper. Bezpłatne są konsultacja i dobór ofert: porównamy inwestycje w Twoim budżecie, terminy oddania i warunki zakupu.