
Filtry wyszukiwania
Mieszkania 800 tys. – 1 mln zł w Warszawie — nowe inwestycje 2026
W Warszawie mamy teraz w katalogu 1 023 wolne mieszkania w cenie 800 tys. – 1 mln zł — w 66 inwestycjach od 23 deweloperów. Średnia powierzchnia to 51,8 m², średnia cena za m² — 17 400 zł, ceny od 800 000 zł do 999 975 zł.
Najwięcej ofert w tym budżecie mają dzielnice: Włochy (166), Białołęka (153) i Mokotów (127). Najwięcej mieszkań oferują: Dom Development (376), Victoria Dom (136) i Develia (115).
Według liczby pokoi: 3 pokoje — 575, 2 pokoje — 264, kawalerki — 108, 4 pokoje i więcej — 59. Mieszkania z rynku pierwotnego sprzedawane są w stanie deweloperskim. Konsultacja i dobór ofert w TM Invest są bezpłatne, a za zakup najczęściej nie płacisz prowizji — zwykle wynagrodzenie płaci nam deweloper.


Mieszkanie nr K2.04
Korkowa 146
Mieszkanie nr B10/057
Nowa Praga
Mieszkanie nr D39
Mokotów Sportowy etap I
Mieszkanie nr 18A/003
Trzcinowa Vita
Mieszkanie nr /M005
Ikona Światowida 5
Mieszkanie nr E145
Apartamenty Literacka etap II
Mieszkanie nr MA074
ALE!KEN
Mieszkanie nr A/2/45
Skorosze Vita
Mieszkanie nr 5/A/09
Kijowska Vita
Mieszkanie nr A82
Osiedle Myśliborska etap I
Mieszkanie nr D 84
Osiedle Bokserska 71 etap III
Mieszkanie nr AC0343
Stilla
Mieszkanie nr 60
Piastova Osada 2
Mieszkanie nr 85
Metro Art 14
Mieszkanie nr 2.B.1.05
EcoOne
Mieszkanie nr B28
Osiedle Wilno 8 etap I
Mieszkanie nr F44
Osiedle Urbino etap IV
Mieszkanie nr C8
Osiedle Bokserska 71 etap II
Mieszkanie nr A153
Apartamenty Metro Wilanowska
Mieszkanie nr A71
Apartamenty Grzybowska 11 etap I
Mieszkanie nr 28

Mieszkanie nr K2.01
Korkowa 146
Mieszkanie nr B10/055
Nowa PragaŁaduję mapę…
Mieszkania 800 tys. – 1 mln zł w Warszawie — pytania i odpowiedzi
Jakie mieszkania w cenie 800 tys. – 1 mln zł można kupić w Warszawie?
W katalogu TM Invest jest teraz 1 023 wolne mieszkania w cenie 800 tys. – 1 mln zł. Średnia powierzchnia to 51,8 m², a średnia cena za m² — 17 400 zł. Według liczby pokoi: 3 pokoje — 575, 2 pokoje — 264, kawalerki — 108, 4 pokoje i więcej — 59.
Jaki kredyt hipoteczny jest potrzebny na mieszkanie za 900 000 zł?
Przy wkładzie własnym 20% (180 000 zł) kwota kredytu to około 720 000 zł; przy wkładzie 10% (90 000 zł) — około 810 000 zł. Wysokość raty zależy od oprocentowania, okresu kredytowania i zdolności kredytowej — policzymy ją podczas bezpłatnej konsultacji.
Jaki wkład własny jest potrzebny?
Banki zwykle wymagają co najmniej 20% ceny, a przy ubezpieczeniu niskiego wkładu — 10%. Przy cenie 900 000 zł to 180 000 zł lub 90 000 zł. Do tego dochodzą koszty notarialne i sądowe oraz ewentualna prowizja banku; przy zakupie od dewelopera nie płaci się podatku PCC (VAT jest w cenie mieszkania).
W których dzielnicach jest najwięcej mieszkań w cenie 800 tys. – 1 mln zł w Warszawie?
Najwięcej: Włochy (166), Białołęka (153), Mokotów (127), Ursynów (127) i Praga-Północ (95). Pełną listę z cenami i rzutami pokazujemy powyżej.
Czy za pomoc TM Invest płacę prowizję?
Najczęściej nie — zwykle wynagrodzenie płaci nam deweloper. Bezpłatne są konsultacja i dobór ofert: porównamy inwestycje w Twoim budżecie, terminy oddania i warunki zakupu.










