
Dane katalogu na 07.11.2026
Mieszkania na ostatnim piętrze w Warszawie — nowe inwestycje 2026
W Warszawie mamy teraz w katalogu 407 wolnych mieszkań na ostatnim piętrze budynku — w 60 inwestycjach od 21 deweloperów. Średnia powierzchnia to 52,3 m², średnia cena za m² — 19 643 zł, ceny od 401 000 zł do 10 350 000 zł.
Filtry wyszukiwania
Najwięcej takich ofert mają dzielnice: Mokotów (75), Włochy (66) i Białołęka (49). Najwięcej mieszkań oferują: Dom Development (129), Victoria Dom (82) i Develia (34).
Ostatnie piętro to zwykle więcej światła, brak sąsiadów nad głową i często lepszy widok. Piętro ustalamy z danych dewelopera: lokal leży na najwyższej kondygnacji inwestycji (od 3. piętra wzwyż); przy kilku budynkach o różnej wysokości bierzemy pod uwagę najwyższy. O taras, wysokość pomieszczeń i windę zapytaj nas przy konkretnej ofercie.
Według liczby pokoi: 2 pokoje — 178, 3 pokoje — 144, 4 pokoje i więcej — 50, kawalerki — 35. Mieszkania z rynku pierwotnego sprzedawane są w stanie deweloperskim. Dla kupującego mieszkania z rynku pierwotnego — zwykle bez prowizji: nasze wynagrodzenie płaci deweloper. Za usługi dodatkowe (np. rynek wtórny) wynagrodzenie uzgadniamy z klientem z góry.


Mieszkanie nr A.9.M02

Mieszkanie nr D2F 247
Modern Mokotów etap IV bud. D1 i D2
Mieszkanie nr 7/A/12
Kijowska Vita
Mieszkanie nr D80
Osiedle Wilno 8 etap I
Mieszkanie nr B60
Osiedle Urbino etap IV
Mieszkanie nr A112
Osiedle Myśliborska etap I
Mieszkanie nr E113
Apartamenty Literacka etap II
Mieszkanie nr B63
Osiedle Bokserska 71 etap II
Mieszkanie nr E 77
Osiedle Bokserska 71 etap III
Mieszkanie nr A77
Osiedle Bokserska 71 etap I
Mieszkanie nr C113
Mokotów Sportowy etap I
Mieszkanie nr F 57
Apartamenty Literacka etap III
Mieszkanie nr A167
Apartamenty Grzybowska 11 etap I
Mieszkanie nr B48
Apartamenty Beethovena etap I
Mieszkanie nr BA07100
Stilla etap 1
Mieszkanie nr 41
Apartamenty Nowy Marysin VII
Mieszkanie nr HB0668
Park Skandynawia etap 5
Mieszkanie nr PUR/AD6.4
Osiedle PUR
Mieszkanie nr 132

Mieszkanie nr RM/2A/F/4/1
Rytm Mokotowa 2A
Mieszkanie nr A.4.7.
Apartamenty Płużnicka
Mieszkanie nr /M080
Ikona Światowida 5
Mieszkanie nr C/C.17
Premiera BemowoŁaduję mapę…
Mieszkania na ostatnim piętrze w Warszawie w liczbach
Dane na 07.11.2026: wolne mieszkania z katalogu TM Invest — dane deweloperów i oficjalne cenniki (dane.gov.pl). 407 wolnych mieszkań w 60 inwestycjach, cena od 401 000 zł, mediana ceny za m² — 17 500 zł/m², mediana metrażu — 46,7 m², w oddanych budynkach: 80.
| Inwestycja | Lokalizacja | Wolne | Cena od | Mediana za m² | Termin oddania |
|---|---|---|---|---|---|
| Osiedle Bokserska 71 etap III | Ursynów, Warszawa | 21 | 541 863 zł | 18 450 zł/m² | III kw. 2027 |
| Piastova Osada 2 | Ursus, Warszawa | 20 | 459 012 zł | 16 000 zł/m² | IV kw. 2027 |
| Apartamenty Metro Wilanowska | Mokotów, Warszawa | 19 | 907 368 zł | 29 000 zł/m² | II kw. 2028 |
| Skorosze Vita | Włochy, Warszawa | 19 | 476 641 zł | 17 199 zł/m² | II kw. 2028 |
| Osiedle Urbino etap IV | Włochy, Warszawa | 18 | 685 584 zł | 16 700 zł/m² | od III kw. 2027 do II kw. 2028 |
| Osiedle Wilno 8 etap I | Targówek, Warszawa | 18 | 587 615 zł | 14 950 zł/m² | III kw. 2027 |
| Park Leśny Rembertów L1/L2 | Rembertów, Warszawa | 18 | 401 000 zł | 13 400 zł/m² | IV kw. 2027 |
| Nakielska | Wola, Warszawa | 14 | 981 049 zł | 20 935 zł/m² | Oddane do użytku |
| Osiedle Myśliborska etap I | Białołęka, Warszawa | 14 | 559 598 zł | 15 650 zł/m² | II kw. 2027 |
| Rytm Mokotowa 2B | Mokotów, Warszawa | 14 | 514 446 zł | 17 200 zł/m² | IV kw. 2027 |
Mieszkania na ostatnim piętrze w Warszawie — pytania i odpowiedzi
Jakie mieszkania na ostatnim piętrze budynku można kupić w Warszawie?
W katalogu TM Invest jest teraz 407 wolnych mieszkań na ostatnim piętrze budynku. Średnia powierzchnia to 52,3 m², a średnia cena za m² — 19 643 zł. Według liczby pokoi: 2 pokoje — 178, 3 pokoje — 144, 4 pokoje i więcej — 50, kawalerki — 35.
Jaki kredyt hipoteczny jest potrzebny na mieszkanie za 1 000 000 zł?
Przy wkładzie własnym 20% (200 000 zł) kwota kredytu to około 800 000 zł; przy wkładzie 10% (100 000 zł) — około 900 000 zł. Wysokość raty zależy od oprocentowania, okresu kredytowania i zdolności kredytowej — policzymy ją podczas bezpłatnej konsultacji.
Jaki wkład własny jest potrzebny?
Banki zwykle wymagają co najmniej 20% ceny, a przy ubezpieczeniu niskiego wkładu — 10%. Przy cenie 1 000 000 zł to 200 000 zł lub 100 000 zł. Do tego dochodzą koszty notarialne i sądowe oraz ewentualna prowizja banku; przy zakupie od dewelopera nie płaci się podatku PCC (VAT jest w cenie mieszkania).
W których dzielnicach jest najwięcej mieszkań na ostatnim piętrze budynku w Warszawie?
Najwięcej: Mokotów (75), Włochy (66), Białołęka (49), Ursynów (40) i Wola (30). Pełną listę z cenami i rzutami pokazujemy powyżej.
Czy za pomoc TM Invest płacę prowizję?
Dla kupującego mieszkania z rynku pierwotnego — zwykle bez prowizji: nasze wynagrodzenie płaci deweloper. Za usługi dodatkowe (np. rynek wtórny) wynagrodzenie uzgadniamy z klientem z góry.











