Filtry wyszukiwania
Mieszkania gotowe do odbioru na Woli — nowe od dewelopera
W katalogu TM Invest na Woli są teraz 304 wolne mieszkania w oddanych budynkach — w 5 inwestycjach od 4 deweloperów. Najwięcej ofert mają: Towarowa Square (102), Nakielska (93) i NU2! (75). Rozpiętość cen: od 537 897 zł do 2 687 855 zł; średnia cena za m² — 24 908 zł. Metraż mieści się w przedziale 27,34 m²–116,67 m² (mediana 51,09 m²).
Nakielska
NU2!
Browary Warszawskie
Towarowa Towers
Ładuję mapę…
Mieszkania gotowe do odbioru na Woli — pytania i odpowiedzi
Ile kosztuje mieszkanie gotowe do odbioru na Woli?
W naszym katalogu ceny zaczynają się od 537 897 zł (Nakielska) i dochodzą do 2 687 855 zł. Średnia cena za m² w tych ofertach to 24 908 zł.
Jaki metraż mają mieszkania gotowe do odbioru na Woli?
Dostępne oferty mają od 27,34 m² do 116,67 m²; połowa z nich — nie więcej niż 51,09 m².
Czy budynki są już oddane do użytku?
304 oferty są w budynkach już oddanych do użytku — mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim.
W których inwestycjach na Woli jest najwięcej ofert?
Najwięcej: Towarowa Square — 102, Nakielska — 93 i NU2! — 75. Łącznie 5 inwestycji od 4 deweloperów; pełną listę z cenami i rzutami pokazujemy powyżej.
Mieszkania gotowe do odbioru — inne lokalizacje: Warszawa
Dobierzemy mieszkanie – Wola, Warszawa
Napisz, czego szukasz – metraż, budżet, termin. Przygotujemy zestawienie ofert deweloperów i umówimy prezentacje.
- Najczęściej bez prowizji – zwykle płaci deweloper
- Pomoc w wyborze, negocjacjach i przy umowie
- Wsparcie eksperta kredytowego, jeśli kupujesz na kredyt
Wolisz porozmawiać? +48 573 568 888 · WhatsApp

















