Przejdź do treści

Mieszkania na wczesnym etapie budowy — Warszawa

Dla inwestorów, którzy rozważają zakup na etapie budowy i późniejszą sprzedaż, wybraliśmy z katalogu TM Invest w Warszawie 851 wolnych mieszkań — w 25 inwestycjach od 11 deweloperów. Średnia powierzchnia to 58,1 m², średnia cena za m² — 15 539 zł, ceny od 410 234 zł do 2 950 000 zł.

Oddanie budynku w 2027 roku: 776, w 2028 roku: 75. Cena za m² jest średnio o 12% niższa od mediany dzielnicy (największa różnica — 34%). Najwięcej ofert w dzielnicach: Mokotów (274), Białołęka (179) i Ursynów (127).

Lista jest posortowana od największej różnicy do mediany. Mieszkania z rynku pierwotnego sprzedawane są w stanie deweloperskim. Konsultacja i dobór ofert w TM Invest są bezpłatne, a za zakup najczęściej nie płacisz prowizji — zwykle wynagrodzenie płaci nam deweloper.

Znaleziono 851 mieszkań w 25 inwestycjach

Oddanie IV kw. 2027
1 096 965 zł14 250 zł/m²
27% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 350 zł/mies.
4 pok. · 76,98 m² · piętro 1
4 pok.76,98 m²piętro 1

Mieszkanie nr A2

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 223 768 zł14 350 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 960 zł/mies.
5 pok. · 85,28 m² · piętro 2
5 pok.85,28 m²piętro 2

Mieszkanie nr B12

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 081 990 zł14 350 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 270 zł/mies.
4 pok. · 75,4 m² · piętro 2
4 pok.75,4 m²piętro 2

Mieszkanie nr A73

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 081 129 zł14 350 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 270 zł/mies.
4 pok. · 75,34 m² · piętro 2
4 pok.75,34 m²piętro 2

Mieszkanie nr A39

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 103 659 zł14 350 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 380 zł/mies.
4 pok. · 76,91 m² · piętro 2
4 pok.76,91 m²piętro 2

Mieszkanie nr A34

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 104 663 zł14 350 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 380 zł/mies.
4 pok. · 76,98 m² · piętro 2
4 pok.76,98 m²piętro 2

Mieszkanie nr A10

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 195 355 zł14 350 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 830 zł/mies.
5 pok. · 83,3 m² · piętro 1
5 pok.83,3 m²piętro 1

Mieszkanie nr A7

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie I kw. 2027
1 051 960 zł14 450 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 130 zł/mies.
4 pok. · 72,8 m² · piętro 1
4 pok.72,8 m²piętro 1

Mieszkanie nr A42

Mokotów Sportowy etap III
Mokotów, Warszawa
Oddanie I kw. 2027
Zapytaj
Oddanie I kw. 2027
1 084 617 zł14 450 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 290 zł/mies.
4 pok. · 75,06 m² · piętro 1
4 pok.75,06 m²piętro 1

Mieszkanie nr A5

Mokotów Sportowy etap III
Mokotów, Warszawa
Oddanie I kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 175 508 zł14 450 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 730 zł/mies.
5 pok. · 81,35 m² · piętro 1
5 pok.81,35 m²piętro 1

Mieszkanie nr C88

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 089 530 zł14 450 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 310 zł/mies.
4 pok. · 75,4 m² · piętro 3
4 pok.75,4 m²piętro 3

Mieszkanie nr A83

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 204 408 zł14 450 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 870 zł/mies.
5 pok. · 83,35 m² · piętro 1
5 pok.83,35 m²piętro 1

Mieszkanie nr A54

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 088 663 zł14 450 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 310 zł/mies.
4 pok. · 75,34 m² · piętro 3
4 pok.75,34 m²piętro 3

Mieszkanie nr A45

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 112 361 zł14 450 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 420 zł/mies.
4 pok. · 76,98 m² · piętro 3
4 pok.76,98 m²piętro 3

Mieszkanie nr A18

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 203 685 zł14 450 zł/m²
26% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 870 zł/mies.
5 pok. · 83,3 m² · piętro 2
5 pok.83,3 m²piętro 2

Mieszkanie nr A15

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie I kw. 2027
1 059 240 zł14 550 zł/m²
25% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 160 zł/mies.
4 pok. · 72,8 m² · piętro 2
4 pok.72,8 m²piętro 2

Mieszkanie nr A49

Mokotów Sportowy etap III
Mokotów, Warszawa
Oddanie I kw. 2027
Zapytaj
Oddanie I kw. 2027
1 058 367 zł14 550 zł/m²
25% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 160 zł/mies.
4 pok. · 72,74 m² · parter
4 pok.72,74 m²parter

Mieszkanie nr A1

Mokotów Sportowy etap III
Mokotów, Warszawa
Oddanie I kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 183 643 zł14 550 zł/m²
25% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 770 zł/mies.
5 pok. · 81,35 m² · piętro 2
5 pok.81,35 m²piętro 2

Mieszkanie nr C96

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj

Ładuję mapę…

MapaLista