Przejdź do treści

Mieszkania na wczesnym etapie budowy — Warszawa

Dla inwestorów, którzy rozważają zakup na etapie budowy i późniejszą sprzedaż, wybraliśmy z katalogu TM Invest w Warszawie 851 wolnych mieszkań — w 25 inwestycjach od 11 deweloperów. Średnia powierzchnia to 58,1 m², średnia cena za m² — 15 539 zł, ceny od 410 234 zł do 2 950 000 zł.

Oddanie budynku w 2027 roku: 776, w 2028 roku: 75. Cena za m² jest średnio o 12% niższa od mediany dzielnicy (największa różnica — 34%). Najwięcej ofert w dzielnicach: Mokotów (274), Białołęka (179) i Ursynów (127).

Lista jest posortowana od największej różnicy do mediany. Mieszkania z rynku pierwotnego sprzedawane są w stanie deweloperskim. Konsultacja i dobór ofert w TM Invest są bezpłatne, a za zakup najczęściej nie płacisz prowizji — zwykle wynagrodzenie płaci nam deweloper.

Znaleziono 851 mieszkań w 25 inwestycjach

Oddanie III kw. 2027
1 165 318 zł16 100 zł/m²
14% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 680 zł/mies.
4 pok. · 72,38 m² · piętro 3
4 pok.72,38 m²piętro 3

Mieszkanie nr E 50

Osiedle Bokserska 71 etap III
Ursynów, Warszawa
Oddanie III kw. 2027
Zapytaj
Oddanie III kw. 2027
884 373 zł16 100 zł/m²
14% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~4 310 zł/mies.
3 pok. · 54,93 m² · parter
3 pok.54,93 m²parter

Mieszkanie nr B4

Osiedle Bokserska 71 etap II
Ursynów, Warszawa
Oddanie III kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
631 680 zł16 800 zł/m²
14% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~3 080 zł/mies.
2 pok. · 37,6 m² · piętro 1
2 pok.37,6 m²piętro 1

Mieszkanie nr D6

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
630 000 zł16 800 zł/m²
14% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~3 070 zł/mies.
1 pok. · 37,5 m² · piętro 1
1 pok.37,5 m²piętro 1

Mieszkanie nr D4

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
657 720 zł16 800 zł/m²
14% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~3 210 zł/mies.
2 pok. · 39,15 m² · piętro 1
2 pok.39,15 m²piętro 1

Mieszkanie nr A6

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
668 304 zł16 800 zł/m²
14% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~3 260 zł/mies.
2 pok. · 39,78 m² · piętro 1
2 pok.39,78 m²piętro 1

Mieszkanie nr A3

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie II kw. 2027
799 832 zł29 800 zł/m²
14% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~3 900 zł/mies.
1 pok. · 26,84 m² · piętro 1
1 pok.26,84 m²piętro 1

Mieszkanie nr A14

Apartamenty Grzybowska 11 etap I
Śródmieście, Warszawa
Oddanie II kw. 2027
Zapytaj
Oddanie II kw. 2027
799 832 zł29 800 zł/m²
14% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~3 900 zł/mies.
1 pok. · 26,84 m² · piętro 1
1 pok.26,84 m²piętro 1

Mieszkanie nr A13

Apartamenty Grzybowska 11 etap I
Śródmieście, Warszawa
Oddanie II kw. 2027
Zapytaj
Oddanie I kw. 2027
661 363 zł16 850 zł/m²
13% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~3 220 zł/mies.
2 pok. · 39,25 m² · piętro 1
2 pok.39,25 m²piętro 1

Mieszkanie nr A4

Mokotów Sportowy etap III
Mokotów, Warszawa
Oddanie I kw. 2027
Zapytaj
Oddanie od III kw. 2027 do II kw. 2028
1 070 064 zł14 400 zł/m²
13% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 220 zł/mies.
4 pok. · 74,31 m² · parter
4 pok.74,31 m²parter

Mieszkanie nr E1

Osiedle Urbino etap IV
Włochy, Warszawa
Oddanie od III kw. 2027 do II kw. 2028
Zapytaj

Ładuję mapę…

MapaLista