Przejdź do treści

Mieszkania na wczesnym etapie budowy — Warszawa

Dla inwestorów, którzy rozważają zakup na etapie budowy i późniejszą sprzedaż, wybraliśmy z katalogu TM Invest w Warszawie 851 wolnych mieszkań — w 25 inwestycjach od 11 deweloperów. Średnia powierzchnia to 58,1 m², średnia cena za m² — 15 539 zł, ceny od 410 234 zł do 2 950 000 zł.

Oddanie budynku w 2027 roku: 776, w 2028 roku: 75. Cena za m² jest średnio o 12% niższa od mediany dzielnicy (największa różnica — 34%). Najwięcej ofert w dzielnicach: Mokotów (274), Białołęka (179) i Ursynów (127).

Lista jest posortowana od największej różnicy do mediany. Mieszkania z rynku pierwotnego sprzedawane są w stanie deweloperskim. Konsultacja i dobór ofert w TM Invest są bezpłatne, a za zakup najczęściej nie płacisz prowizji — zwykle wynagrodzenie płaci nam deweloper.

Znaleziono 776 mieszkań w 21 inwestycjach

Oddanie IV kw. 2027
1 128 296 zł15 200 zł/m²
22% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 500 zł/mies.
2 pok. · 74,23 m² · parter
2 pok.74,23 m²parter

Mieszkanie nr E5

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 117 825 zł15 250 zł/m²
22% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 450 zł/mies.
4 pok. · 73,3 m² · piętro 2
4 pok.73,3 m²piętro 2

Mieszkanie nr C90

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 063 840 zł15 250 zł/m²
22% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 180 zł/mies.
4 pok. · 69,76 m² · piętro 1
4 pok.69,76 m²piętro 1

Mieszkanie nr C50

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 097 543 zł15 250 zł/m²
22% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 350 zł/mies.
4 pok. · 71,97 m² · piętro 1
4 pok.71,97 m²piętro 1

Mieszkanie nr C45

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 079 395 zł15 250 zł/m²
22% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 260 zł/mies.
4 pok. · 70,78 m² · piętro 3
4 pok.70,78 m²piętro 3

Mieszkanie nr C40

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 070 703 zł15 250 zł/m²
22% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 220 zł/mies.
3 pok. · 70,21 m² · piętro 2
3 pok.70,21 m²piętro 2

Mieszkanie nr C12

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 011 533 zł15 250 zł/m²
22% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~4 930 zł/mies.
4 pok. · 66,33 m² · piętro 4
4 pok.66,33 m²piętro 4

Mieszkanie nr B46

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 107 150 zł15 250 zł/m²
22% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 400 zł/mies.
3 pok. · 72,6 m² · piętro 1
3 pok.72,6 m²piętro 1

Mieszkanie nr C6

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
943 398 zł15 300 zł/m²
21% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~4 600 zł/mies.
3 pok. · 61,66 m² · piętro 1
3 pok.61,66 m²piętro 1

Mieszkanie nr B8

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 125 155 zł15 350 zł/m²
21% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 480 zł/mies.
4 pok. · 73,3 m² · piętro 3
4 pok.73,3 m²piętro 3

Mieszkanie nr C98

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 016 324 zł15 350 zł/m²
21% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~4 950 zł/mies.
4 pok. · 66,21 m² · piętro 1
4 pok.66,21 m²piętro 1

Mieszkanie nr C83

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 070 816 zł15 350 zł/m²
21% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 220 zł/mies.
4 pok. · 69,76 m² · piętro 2
4 pok.69,76 m²piętro 2

Mieszkanie nr C56

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 104 740 zł15 350 zł/m²
21% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 380 zł/mies.
4 pok. · 71,97 m² · piętro 2
4 pok.71,97 m²piętro 2

Mieszkanie nr C51

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 077 724 zł15 350 zł/m²
21% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 250 zł/mies.
2 pok. · 70,21 m² · piętro 3
2 pok.70,21 m²piętro 3

Mieszkanie nr C19

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 114 410 zł15 350 zł/m²
21% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 430 zł/mies.
2 pok. · 72,6 m² · piętro 2
2 pok.72,6 m²piętro 2

Mieszkanie nr C13

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj
Oddanie IV kw. 2027
1 042 572 zł15 350 zł/m²
21% taniej niż mediana dzielnicy
Rata od ~5 080 zł/mies.
4 pok. · 67,92 m² · parter
4 pok.67,92 m²parter

Mieszkanie nr C5

Mokotów Sportowy etap I
Mokotów, Warszawa
Oddanie IV kw. 2027
Zapytaj

Ładuję mapę…

MapaLista